Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 36.665,-
Nee
1998
2024-08-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken TT-RG-38 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 301 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3387 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.470 kg voor optimale prestaties. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 28-07-2026. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-07-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-07-29 |
| APK vervaldatum | 2026-07-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 21.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 21.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1551 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| 49-HB-PV | 2023-06-05 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 | |||
| 11-RD-FX | 2023-01-18 | |||
| 21-FJ-SF | 2024-03-05 | |||
| ND-445-X | 2024-10-18 | |||
| 65-XT-DX | 2022-09-02 | |||
| 92-GX-LV | 2021-04-12 | |||
| 92-XK-TV | 2023-04-20 | |||
| ZJ-GX-80 | 2020-09-02 | |||
| ZB-GT-60 | 2025-03-04 | |||
| X-163-XB | 2024-02-21 | |||
| 93-FT-NX | 2021-06-09 | |||
| 40-JT-PK | 2023-07-26 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 | |||
| 17-TF-JJ | 2023-05-21 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| 32-RXH-9 | 2021-06-12 | |||
| TS-TR-82 | 2024-10-22 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| ZG-NX-16 | 2025-07-16 | |||
| XN-TG-83 | 2023-11-10 | |||
| XG-GF-70 | 2022-08-31 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| S-788-VX | 2024-12-03 | |||
| 79-LJ-PS | 2024-10-04 | |||
| 19-FH-SL | 2022-08-30 | |||
| 12-SZ-RT | 2025-05-19 | |||
| 13-FS-HV | 2025-04-04 |