Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 35.276,-
Ja, 2007
1998
2021-10-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken 47-XR-DP is op kenteken gezet in 1998. In augustus 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 301 pk. De motor heeft een inhoud van 3387 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.8 l/100 km. Dankzij 1.470 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2021-10-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-06-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-08-16 |
| APK vervaldatum | 2027-04-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 21.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 21.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1517 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| 49-HB-PV | 2023-06-05 | |||
| ND-445-X | 2024-10-18 | |||
| TT-RG-38 | 2023-09-15 | |||
| 21-FJ-SF | 2024-03-05 | |||
| 11-RD-FX | 2023-01-18 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 | |||
| 65-XT-DX | 2022-09-02 | |||
| 79-LJ-PS | 2024-10-04 | |||
| XG-GF-70 | 2022-08-31 | |||
| XN-TG-83 | 2023-11-10 | |||
| ZG-NX-16 | 2025-07-16 | |||
| TS-TR-82 | 2024-10-22 | |||
| 32-RXH-9 | 2021-06-12 | |||
| 17-TF-JJ | 2023-05-21 | |||
| X-163-XB | 2024-02-21 | |||
| ZJ-GX-80 | 2020-09-02 | |||
| ZB-GT-60 | 2025-03-04 | |||
| 92-GX-LV | 2021-04-12 | |||
| 93-FT-NX | 2021-06-09 | |||
| 40-JT-PK | 2023-07-26 | |||
| 92-XK-TV | 2023-04-20 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| 79-RJ-HR | 2024-04-24 | |||
| 17-TN-BR | 2021-09-24 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| 17XHHS | 2020-09-08 |