Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.270,-
Nee
1998
2022-08-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken XG-GF-70 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 301 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 3387 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.470 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-10-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-10-30 |
| APK vervaldatum | 2026-08-31 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 21.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 21.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1551 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| 79-LJ-PS | 2024-10-04 | |||
| XN-TG-83 | 2023-11-10 | |||
| TS-TR-82 | 2024-10-22 | |||
| ZG-NX-16 | 2025-07-16 | |||
| ND-445-X | 2024-10-18 | |||
| 32-RXH-9 | 2021-06-12 | |||
| 17-TF-JJ | 2023-05-21 | |||
| X-163-XB | 2024-02-21 | |||
| TT-RG-38 | 2023-09-15 | |||
| ZJ-GX-80 | 2020-09-02 | |||
| 49-HB-PV | 2023-06-05 | |||
| ZB-GT-60 | 2025-03-04 | |||
| 92-GX-LV | 2021-04-12 | |||
| 93-FT-NX | 2021-06-09 | |||
| 40-JT-PK | 2023-07-26 | |||
| 92-XK-TV | 2023-04-20 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 | |||
| 21-FJ-SF | 2024-03-05 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| 65-XT-DX | 2022-09-02 | |||
| 79-RJ-HR | 2024-04-24 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| 17-TN-BR | 2021-09-24 | |||
| S-788-VX | 2024-12-03 | |||
| 17XHHS | 2020-09-08 | |||
| 19-FH-SL | 2022-08-30 |