Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.231,-
Ja, 2000
1998
2025-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken 18-GD-DF is afkomstig uit het bouwjaar 1998. In oktober 2000 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 301 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3387 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.470 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-07-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-13 |
| APK vervaldatum | 2026-07-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 21.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 21.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1551 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| XN-NL-52 | 2024-11-04 | |||
| 13-FS-HV | 2025-04-04 | |||
| 19-FH-SL | 2022-08-30 | |||
| ZG-NX-16 | 2025-07-16 | |||
| ZJ-GX-80 | 2020-09-02 | |||
| TS-TR-82 | 2024-10-22 | |||
| 12-SZ-RT | 2025-05-19 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| 32-RXH-9 | 2021-06-12 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| 24RJRH | 2020-10-06 | |||
| 21-FT-ZD | 2023-10-18 | |||
| ZD-GR-22 | 2024-04-10 | |||
| 72-GJ-DF | 2020-07-09 | |||
| 09-HJG-5 | 2025-04-10 | |||
| S-788-VX | 2024-12-03 | |||
| 65-XT-DX | 2022-09-02 | |||
| 21-FJ-SF | 2024-03-05 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| 92-XK-TV | 2023-04-20 | |||
| 40-JT-PK | 2023-07-26 | |||
| 93-FT-NX | 2021-06-09 | |||
| 92-GX-LV | 2021-04-12 | |||
| ZB-GT-60 | 2025-03-04 | |||
| 49-HB-PV | 2023-06-05 | |||
| 37-RT-GZ | 2024-04-22 |