Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.617,-
Ja, 2000
1999
2024-09-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche 911 met kenteken 64-FK-BS is op kenteken gezet in 1999. Dit voertuig is in april 2000 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 301 pk. Dit model beschikt over een 3387 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.470 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 24-09-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 301 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1795 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,31 m |
| Wielbasis | 2,35 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-27 |
| APK vervaldatum | 2025-09-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche 911 cabriolet
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 49.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 52.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche 911
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 49.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 51.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1534 |
| Periode | 1998-05-07 - 2014-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 234 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1996 | 2 | 1 | € 32.767,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1998 | 63 | 27 | € 37.259,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 1999 | 92 | 40 | € 35.823,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2000 | 7 | 3 | € 37.560,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 33.918,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2006 | 26 | 10 | € 32.763,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2007 | 16 | 7 | € 33.696,- | |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 144.727,- | € 37.270,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.400,- | € 18.173,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2013 | 5 | 3 | € 141.737,- | € 17.734,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 133.292,- | € 22.700,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-HG-DG | 2026-05-06 | |||
| 65-XT-FS | 2023-09-08 | |||
| XN-NL-52 | 2024-11-04 | |||
| 21-FT-ZD | 2023-10-18 | |||
| 18-GD-DF | 2025-06-28 | |||
| 11-RD-FX | 2023-01-18 | |||
| 24RJRH | 2020-10-06 | |||
| ZD-GR-22 | 2024-04-10 | |||
| 09-HJG-5 | 2025-04-10 | |||
| 72-GJ-DF | 2020-07-09 | |||
| 13-FS-HV | 2025-04-04 | |||
| 12-SZ-RT | 2025-05-19 | |||
| 19-FH-SL | 2022-08-30 | |||
| G-748-NZ | 2025-05-23 | |||
| S-788-VX | 2024-12-03 | |||
| 65-KRF-4 | 2021-01-24 | |||
| 32-XG-TG | 2025-01-05 | |||
| 75-JZB-1 | 2023-03-31 | |||
| TT-PF-05 | 2024-08-03 | |||
| 65-XT-DX | 2022-09-02 | |||
| G-847-JR | 2024-08-22 | |||
| 56-GNN-3 | 2022-07-15 | |||
| 20-DB-HT | 2023-11-23 | |||
| 21-FJ-SF | 2024-03-05 | |||
| 37-RT-GZ | 2024-04-22 | |||
| XB-PR-11 | 2025-08-24 | |||
| G-287-JN | 2023-04-17 | |||
| 57-JJ-FS | 2025-05-17 | |||
| 90PNK3 | 2020-09-29 | |||
| 01-FZ-XX | 2023-10-26 |