Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.748,-
Nee
2001
2024-03-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 29-HS-JJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dankzij 1.441 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 801 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 18-02-2022. Dit voertuig heeft 5 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 232 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-15 |
| APK vervaldatum | 2022-02-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 212.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 58-GZ-RD | 2023-09-20 | |||
| 01-GN-SL | 2024-05-24 | |||
| 80-HV-LV | 2023-04-14 | |||
| 81-JP-NH | 2023-08-31 | |||
| 50-HN-VK | 2024-01-27 | |||
| 13HZPP | 2022-05-31 | |||
| 46-GZ-BT | 2024-02-08 | |||
| 50-HP-RF | 2023-06-14 | |||
| 26-GR-PV | 2021-10-12 | |||
| 08-JD-LJ | 2022-01-17 | |||
| 50-HH-KH | 2023-12-02 | |||
| 46-GP-ZP | 2023-08-20 | |||
| 07-GZ-RB | 2025-09-03 | |||
| 11-GT-BB | 2020-07-11 | |||
| 51-JH-VX | 2023-05-15 | |||
| 41-JR-ZH | 2025-11-13 | |||
| 28-JB-KZ | 2021-01-25 | |||
| 50-JG-VJ | 2023-10-30 | |||
| 81-HF-XN | 2024-09-26 | |||
| 71-HF-RB | 2023-08-21 | |||
| 97-JL-FZ | 2021-07-09 | |||
| 75-JB-RT | 2022-05-16 | |||
| 28-JH-FT | 2025-06-22 | |||
| 46-HG-BL | 2022-06-17 |