Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.653,-
Nee
2001
2024-12-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 66-HS-GV is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.385 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 193 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-20 |
| APK vervaldatum | 2026-12-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 212.435 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 92-GK-JF | 2024-07-08 | |||
| 39-HK-BP | 2020-10-18 | |||
| 77-JP-ZJ | 2020-12-26 | |||
| 83-JL-ZH | 2020-06-15 | |||
| 66HPNV | 2020-06-13 | |||
| 41-HR-TB | 2022-05-30 | |||
| 75-GL-ZN | 2022-02-18 | |||
| 63-GH-NR | 2021-04-28 | |||
| 21-HR-RP | 2021-11-27 | |||
| 32-HZ-TT | 2025-03-25 | |||
| 36-GP-ZN | 2021-06-02 | |||
| 17-HF-GT | 2020-12-04 | |||
| 91-JH-ZH | 2024-05-29 | |||
| 82-JN-FL | 2025-07-26 | |||
| 67-HR-PJ | 2021-09-04 | |||
| 76-JL-BG | 2025-07-31 | |||
| 97-HX-FZ | 2022-01-01 | |||
| 70-GK-LD | 2023-03-26 | |||
| 78-HT-VS | 2022-06-10 | |||
| 53-HN-FJ | 2024-11-17 | |||
| 26-HV-TK | 2022-06-09 | |||
| 80-HG-FH | 2021-03-28 | |||
| 90HTGB | 2020-12-08 | |||
| 91JKFJ | 2021-03-08 |