Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.281,-
Nee
2002
2025-08-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 23-JB-RS is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.385 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 08-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-02-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-11 |
| APK vervaldatum | 2026-05-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
9 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 287.919 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 50-JD-NP | 2020-12-12 | |||
| 44-GL-FT | 2021-05-03 | |||
| 75-JL-PD | 2022-05-11 | |||
| 82-GK-HS | 2022-10-16 | |||
| 48GSSG | 2020-06-11 | |||
| 87-HD-BF | 2025-08-01 | |||
| 66-GR-ZV | 2020-07-03 | |||
| 21-GZ-NR | 2023-06-01 | |||
| 81GKHS | 2020-06-23 | |||
| 06-HK-RZ | 2021-05-19 | |||
| 97-JH-JK | 2023-02-26 | |||
| 37-HS-KV | 2021-01-12 | |||
| 37-GV-ZV | 2025-02-03 | |||
| 92-HR-TB | 2020-12-28 | |||
| 54HFFD | 2021-05-22 | |||
| 50-GR-XB | 2023-06-14 | |||
| 95-JP-NJ | 2021-11-29 | |||
| 95-GT-HJ | 2021-08-09 | |||
| 42-JG-VJ | 2022-02-04 | |||
| 97-JP-XD | 2023-05-16 | |||
| 42-HX-GB | 2022-06-11 | |||
| 92GLJV | 2020-12-25 | |||
| 12-HH-DT | 2025-10-30 | |||
| 99-JB-TP | 2024-10-18 |