Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.601,-
Ja, 2026
2002
2022-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 13HZPP is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.413 kg voor optimale prestaties. Sinds 1469 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-05-2023. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1599 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-25 |
| APK vervaldatum | 2023-05-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
6 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.049 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2001-01-02 - 2002-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 65 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 46-GZ-BT | 2024-02-08 | |||
| 26-GR-PV | 2021-10-12 | |||
| 58-GZ-RD | 2023-09-20 | |||
| 50-HN-VK | 2024-01-27 | |||
| 08-JD-LJ | 2022-01-17 | |||
| 51-JH-VX | 2023-05-15 | |||
| 46-GP-ZP | 2023-08-20 | |||
| 07-GZ-RB | 2025-09-03 | |||
| 28-JH-FT | 2025-06-22 | |||
| 50-JG-VJ | 2023-10-30 | |||
| 82-GN-PR | 2022-06-23 | |||
| 71-HF-RB | 2023-08-21 | |||
| 71-GR-FL | 2024-03-20 | |||
| 99-JB-TP | 2024-10-18 | |||
| 42-JG-VJ | 2022-02-04 | |||
| 80-HV-LV | 2023-04-14 | |||
| 54HFFD | 2021-05-22 | |||
| 21-GZ-NR | 2023-06-01 | |||
| 50-HP-RF | 2023-06-14 | |||
| 97-GR-DD | 2023-06-02 | |||
| 97-JH-JK | 2023-02-26 | |||
| 92-HR-TB | 2020-12-28 | |||
| 07-JG-LD | 2020-10-31 | |||
| 81-HF-XN | 2024-09-26 | |||
| 97-JD-VG | 2023-07-18 |