Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.110,-
Nee
2002
2022-11-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 28-JB-KZ is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1984 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.385 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1277 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1220 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-02-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-04 |
| APK vervaldatum | 2023-01-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 287.919 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 50-HH-KH | 2023-12-02 | |||
| 41-JR-ZH | 2025-11-13 | |||
| 11-GT-BB | 2020-07-11 | |||
| 22-JK-PH | 2025-04-05 | |||
| 97-JL-FZ | 2021-07-09 | |||
| 84-JK-PG | 2024-03-17 | |||
| 46-HG-BL | 2022-06-17 | |||
| 46-JH-KS | 2024-10-22 | |||
| 50-HP-RF | 2023-06-14 | |||
| 72HLNJ | 2022-07-09 | |||
| 81-JP-NH | 2023-08-31 | |||
| 66-JB-TR | 2025-06-24 | |||
| 64-JK-LV | 2021-09-30 | |||
| 80-HV-LV | 2023-04-14 | |||
| 58-JN-BP | 2026-01-20 | |||
| 81-HF-XN | 2024-09-26 | |||
| 94-JF-DG | 2023-12-13 | |||
| 01-GN-SL | 2024-05-24 | |||
| 03-GS-TV | 2022-08-05 | |||
| 72-JP-XG | 2025-07-18 | |||
| 59-HL-XS | 2022-02-04 | |||
| 97-GR-DD | 2023-06-02 | |||
| 89JDZV | 2022-07-24 | |||
| 92-HL-ZV | 2021-07-01 |