Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.695,-
Ja, 2003
1997
2026-02-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW Z3 Roadster met kenteken 28-LR-VG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. Dankzij 1.285 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 26-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1285 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1460 kg |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-01-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-18 |
| APK vervaldatum | 2026-09-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW Z3 Roadster cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 7.386 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW Z3 Roadster
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 7.386,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 164.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1737 |
| Periode | 1996-02-15 - 1999-04-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1581 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 567 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1996 | 770 | 295 | € 9.087,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1997 | 730 | 247 | € 9.168,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1998 | 77 | 23 | € 9.252,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- | |
| 1999 | 4 | 2 | € 7.510,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-NG-BV | |||
| 96-PL-DK | |||
| NS-ZL-24 | |||
| 02-JV-SX | |||
| 92-LR-RP | |||
| PH-NL-36 | |||
| RD-DR-92 | |||
| 82-FH-DV | |||
| PX-JG-74 | |||
| PZ-RR-34 | |||
| 16-PK-RR | |||
| 73-DL-VN | |||
| 71-HL-XB | |||
| NT-RV-50 | |||
| 27-LS-LV | |||
| PV-SR-97 | |||
| 90-JVN-9 | |||
| SX-TZ-01 | |||
| NZ-GT-59 | |||
| 10-HH-JH | |||
| ZD-XN-75 | |||
| PH-RG-36 | |||
| RV-PN-17 | |||
| 70-NJF-5 | |||
| PL-JH-53 | |||
| RB-XJ-74 | |||
| RX-DX-04 | |||
| SB-TL-90 | |||
| 95-FX-TV | |||
| RR-HB-04 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-JGB-3 | 2026-05-05 | |||
| PS-GN-05 | 2026-04-23 | |||
| PX-JG-75 | 2026-05-12 | |||
| RG-FH-91 | 2026-04-16 | |||
| RV-ND-10 | 2026-05-10 | |||
| 42-JK-NJ | 2026-04-28 | |||
| 33-JP-DX | 2026-04-14 | |||
| PG-BR-50 | 2026-04-05 | |||
| 43-HTX-1 | 2026-05-17 | |||
| PX-TB-43 | 2026-03-27 | |||
| PL-GB-76 | 2026-05-08 | |||
| ST-VV-20 | 2026-05-02 | |||
| 52-TK-LJ | 2026-03-24 | |||
| 19-NL-NJ | 2026-03-19 | |||
| 39-HT-RB | 2026-05-20 | |||
| P-895-NK | 2026-03-21 | |||
| 30DSSN | 2020-12-21 | |||
| 07-HD-TS | 2021-07-06 | |||
| 54-KGH-8 | 2021-12-24 | |||
| 41-JR-JF | 2021-12-22 | |||
| RJ-RL-73 | 2021-07-09 | |||
| 50-ND-NB | 2020-08-08 | |||
| 77-FD-FS | 2022-11-07 | |||
| PL-NT-40 | 2022-11-11 | |||
| 74-PL-DN | 2023-07-18 | |||
| 64-XL-VV | 2021-05-16 | |||
| PZ-HT-48 | 2021-02-06 | |||
| SL-ZL-02 | 2025-04-16 | |||
| 27-SR-JX | 2025-04-18 | |||
| 53LVHV | 2020-12-17 |