Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.661,-
Nee
2000
2021-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 26-GD-RB is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 1.280 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1644 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 15-02-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2021-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-29 |
| APK vervaldatum | 2023-02-15 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 334.976 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 80FVNR | 2020-05-15 | |||
| 51-FP-BR | 2021-12-13 | |||
| ZNLX34 | 2021-01-26 | |||
| 38FPKL | 2021-07-13 | |||
| 20-GH-SV | 2023-06-20 | |||
| 78-FV-GG | 2024-12-17 | |||
| 84-DL-TR | 2026-02-03 | |||
| XTZF84 | 2022-07-02 | |||
| 81-FF-RP | 2021-12-21 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| 99-FB-XF | 2025-05-08 | |||
| 54FJRD | 2021-03-09 | |||
| 14-FT-TS | 2024-07-04 | |||
| 21-FP-FG | 2022-01-07 | |||
| TGRX70 | 2020-06-29 | |||
| 28GHXK | 2020-10-24 | |||
| 86-FZ-LR | 2021-11-16 | |||
| XZ-BX-87 | 2022-11-21 | |||
| 05-DN-KD | 2024-05-03 | |||
| ZB-GF-35 | 2025-07-23 | |||
| 74-FK-XF | 2022-06-02 | |||
| 26-FD-LH | 2023-04-12 | |||
| 89-DT-BL | 2023-01-30 | |||
| TN-NR-63 | 2024-03-12 | |||
| XDLF70 | 2021-01-09 |