Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.913,-
Nee
2000
2021-05-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 04FGXK is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dankzij 1.280 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1825 dagen in bezit. De APK is geldig tot 20-04-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-03-21 |
| APK vervaldatum | 2022-04-20 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 334.976 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 86-FZ-LR | 2021-11-16 | |||
| 63-GL-SH | 2025-11-06 | |||
| 96-DP-XS | 2020-08-13 | |||
| 98-DB-BK | 2021-03-08 | |||
| 21-FP-FG | 2022-01-07 | |||
| 41GRZH | 2020-12-25 | |||
| ZF-TB-01 | 2022-06-03 | |||
| 54FJRD | 2021-03-09 | |||
| 30-GX-TZ | 2024-01-19 | |||
| XZ-HF-21 | 2023-11-15 | |||
| XSJT27 | 2022-09-22 | |||
| 99-FB-XF | 2025-05-08 | |||
| 88DTBL | 2021-10-06 | |||
| 05FTKG | 2020-12-14 | |||
| 23-FZ-FZ | 2023-04-21 | |||
| 31-GH-BD | 2023-01-23 | |||
| 69-FS-SX | 2023-07-04 | |||
| TGRX70 | 2020-06-29 | |||
| TR-SZ-88 | 2022-09-19 | |||
| 17-GV-DL | 2024-11-16 | |||
| 78-FV-GG | 2024-12-17 | |||
| TN-VP-83 | 2022-08-16 | |||
| 72-DR-SB | 2021-01-28 | |||
| 48-FB-SP | 2022-09-29 | |||
| 20-GH-SV | 2023-06-20 |