Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.882,-
Nee
1999
2022-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken ZF-TB-01 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.310 kg. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-05-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1310 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-23 |
| APK vervaldatum | 2026-05-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.149 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1365 |
| Periode | 1997-11-14 - 2000-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 98-DB-BK | 2021-03-08 | |||
| 96-DP-XS | 2020-08-13 | |||
| XZ-HF-21 | 2023-11-15 | |||
| XSJT27 | 2022-09-22 | |||
| 88DTBL | 2021-10-06 | |||
| TR-SZ-88 | 2022-09-19 | |||
| TN-VP-83 | 2022-08-16 | |||
| 72-DR-SB | 2021-01-28 | |||
| 23-FZ-FZ | 2023-04-21 | |||
| 05FTKG | 2020-12-14 | |||
| 04FGXK | 2021-05-27 | |||
| 69-FS-SX | 2023-07-04 | |||
| 48-FB-SP | 2022-09-29 | |||
| TZGP32 | 2021-10-18 | |||
| 04-DS-TB | 2022-07-26 | |||
| 32-FP-FH | 2021-03-04 | |||
| XF-VS-48 | 2021-12-05 | |||
| 33-FP-FH | 2025-11-18 | |||
| 25-FD-JD | 2022-06-16 | |||
| 86-FZ-LR | 2021-11-16 | |||
| 44FGPX | 2020-05-26 | |||
| TZLL69 | 2020-07-11 | |||
| XX-DN-35 | 2024-05-08 | |||
| TB-BX-82 | 2022-09-19 | |||
| ZJ-FZ-40 | 2025-01-25 |