Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.661,-
Nee
2000
2026-03-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 81-FF-RP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met 1.280 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 58 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-03-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-29 |
| APK vervaldatum | 2025-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 334.976 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| XZ-BX-87 | 2022-11-21 | |||
| ZB-GF-35 | 2025-07-23 | |||
| 26-GD-RB | 2021-05-19 | |||
| 78-FV-GG | 2024-12-17 | |||
| XXNF02 | 2020-10-13 | |||
| 54FTGX | 2020-10-31 | |||
| ZNLX34 | 2021-01-26 | |||
| 74-FK-XF | 2022-06-02 | |||
| 38FPKL | 2021-07-13 | |||
| 99-FB-XF | 2025-05-08 | |||
| 28GHXK | 2020-10-24 | |||
| TF-HV-36 | 2023-08-30 | |||
| 80FVNR | 2020-05-15 | |||
| 26-FD-LH | 2023-04-12 | |||
| XDLF70 | 2021-01-09 | |||
| 51-FP-BR | 2021-12-13 | |||
| 84-FN-TS | 2023-08-13 | |||
| 20-GH-SV | 2023-06-20 | |||
| TN-NR-63 | 2024-03-12 | |||
| 48-FP-LS | 2020-09-25 | |||
| 67-HB-ZT | 2020-05-26 | |||
| 84-DL-TR | 2026-02-03 | |||
| ZJ-NS-85 | 2020-05-09 | |||
| 11-DR-SB | 2024-07-06 | |||
| TZRN69 | 2021-12-23 |