Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.920,-
Nee
2002
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 06-JD-BS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Met 795 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 11-05-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-08 |
| APK vervaldatum | 2027-05-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
11 dagen4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 979 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 87-LG-LG | 2022-02-08 | |||
| 34-LD-TD | 2025-03-24 | |||
| 38-HH-ZR | 2022-01-15 | |||
| 58-HJ-PK | 2024-01-13 | |||
| 45-LF-VL | 2022-10-08 | |||
| 51-LB-LT | 2023-06-26 | |||
| 90-GV-JR | 2022-11-19 | |||
| 72-JP-ZG | 2021-05-27 | |||
| 71-HB-XR | 2025-04-15 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 51-JH-PG | 2020-06-25 | |||
| 10-JT-FT | 2021-09-18 | |||
| 27-HS-NV | 2023-05-24 | |||
| 91-GR-PN | 2024-05-16 | |||
| 43HVPP | 2020-10-20 | |||
| 86-JF-DD | 2022-07-08 | |||
| 20-JT-KF | 2025-10-25 | |||
| 18-GV-PV | 2022-02-22 | |||
| 65-JR-ZD | 2025-02-11 |