Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.780,-
Nee
1999
2020-09-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken ZG-PR-50 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dankzij 1.023 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2020. Dit voertuig moet over 191 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-29 |
| APK vervaldatum | 2026-12-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1010 |
| Periode | 1999-02-19 - 2002-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 108 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-DV-VG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XV-NJ-84 | 2026-03-10 | |||
| 45DXFN | 2020-05-20 | |||
| 33-DG-RF | 2022-02-24 | |||
| XX-FR-82 | 2021-09-18 | |||
| 17-DL-BH | 2024-06-02 | |||
| 07-FG-VZ | 2023-06-17 | |||
| 41FVJT | 2021-04-05 | |||
| 30-DN-PB | 2022-01-15 | |||
| 97-DH-FJ | 2022-11-09 | |||
| 84-DX-FN | 2020-08-20 | |||
| 66FFDF | 2021-02-08 | |||
| 35FLBZ | 2021-01-29 | |||
| 87-GJ-ZV | 2021-09-24 | |||
| 82-FL-NG | 2021-11-24 | |||
| 95DJVR | 2021-01-28 | |||
| 74-GZ-ZG | 2024-06-24 | |||
| 57DXFN | 2020-08-16 | |||
| 84DRTH | 2020-07-27 | |||
| 15FFSV | 2020-09-18 | |||
| 33-FF-SV | 2023-10-06 | |||
| 42-DV-RR | 2022-04-13 | |||
| ZG-PR-44 | 2020-08-03 | |||
| ZL-GN-87 | 2024-11-19 | |||
| 82-DG-TT | 2023-04-24 | |||
| 70-DX-FN | 2023-03-14 | |||
| 39DXFN | 2021-01-12 |