Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.780,-
Nee
2000
2021-07-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken 35FLBZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. Dit voertuig is al 1775 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-07-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-28 |
| APK vervaldatum | 2021-07-23 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 650 |
|
Recent te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 0 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1011 |
| Periode | 1999-02-19 - 2002-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 108 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-DV-VG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XV-NJ-84 | 2026-03-10 | |||
| 84-DX-FN | 2020-08-20 | |||
| 30-DN-PB | 2022-01-15 | |||
| 07-FG-VZ | 2023-06-17 | |||
| 15FFSV | 2020-09-18 | |||
| 74-GZ-ZG | 2024-06-24 | |||
| 87-GJ-ZV | 2021-09-24 | |||
| 45DXFN | 2020-05-20 | |||
| 33-DG-RF | 2022-02-24 | |||
| 33-FF-SV | 2023-10-06 | |||
| 97-DH-FJ | 2022-11-09 | |||
| ZG-PR-50 | 2020-11-19 | |||
| 42-DV-RR | 2022-04-13 | |||
| 17-DL-BH | 2024-06-02 | |||
| XX-FR-82 | 2021-09-18 | |||
| 41FVJT | 2021-04-05 | |||
| 66FFDF | 2021-02-08 | |||
| ZL-GN-87 | 2024-11-19 | |||
| ZG-PR-44 | 2020-08-03 | |||
| 82-FL-NG | 2021-11-24 | |||
| 95DJVR | 2021-01-28 | |||
| 57DXFN | 2020-08-16 | |||
| 82-DG-TT | 2023-04-24 | |||
| 84DRTH | 2020-07-27 | |||
| 70-DX-FN | 2023-03-14 | |||
| 39DXFN | 2021-01-12 |