Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.780,-
Nee
1999
2021-01-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken 95DJVR is op kenteken gezet in 1999. De motor heeft een inhoud van 1299 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.023 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1948 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1853 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-09-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-09-10 |
| APK vervaldatum | 2021-04-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
Recent te koop
22 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1136 |
| Periode | 1999-04-29 - 2000-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 23 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 9 | 0 | € 2.027,- | |
| 1999 | 9 | 0 | € 2.027,- | |
| 2000 | 14 | 0 | € 2.096,- | |
| 2000 | 14 | 0 | € 2.096,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-DV-VG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57DXFN | 2020-08-16 | |||
| 84DRTH | 2020-07-27 | |||
| 82-FL-NG | 2021-11-24 | |||
| 41FVJT | 2021-04-05 | |||
| 66FFDF | 2021-02-08 | |||
| 17-DL-BH | 2024-06-02 | |||
| ZG-PR-50 | 2020-11-19 | |||
| 45DXFN | 2020-05-20 | |||
| 33-DG-RF | 2022-02-24 | |||
| 07-FG-VZ | 2023-06-17 | |||
| 97-DH-FJ | 2022-11-09 | |||
| 30-DN-PB | 2022-01-15 | |||
| 84-DX-FN | 2020-08-20 | |||
| 35FLBZ | 2021-01-29 | |||
| 15FFSV | 2020-09-18 | |||
| 33-FF-SV | 2023-10-06 | |||
| 42-DV-RR | 2022-04-13 | |||
| ZG-PR-44 | 2020-08-03 | |||
| ZL-GN-87 | 2024-11-19 | |||
| 82-DG-TT | 2023-04-24 | |||
| 70-DX-FN | 2023-03-14 | |||
| 39DXFN | 2021-01-12 |