Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.867,-
Ja, 2026
1999
2022-11-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 121 met kenteken 13DSBS is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Dankzij 1.023 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 11-11-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1105 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1440 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-11-19 |
| APK vervaldatum | 2022-11-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 121 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 121
Eigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1011 |
| Periode | 1999-02-19 - 2002-01-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 108 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 1999 | 49 | 0 | € 2.017,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 2.113,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 2.010,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 1.897,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 24-DV-VG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XV-NJ-84 | 2026-03-10 | |||
| 33-DG-RF | 2022-02-24 | |||
| 17-DL-BH | 2024-06-02 | |||
| 45DXFN | 2020-05-20 | |||
| XX-FR-82 | 2021-09-18 | |||
| ZG-PR-50 | 2020-11-19 | |||
| 07-FG-VZ | 2023-06-17 | |||
| 41FVJT | 2021-04-05 | |||
| 35FLBZ | 2021-01-29 | |||
| 30-DN-PB | 2022-01-15 | |||
| 84-DX-FN | 2020-08-20 | |||
| 57DXFN | 2020-08-16 | |||
| 97-DH-FJ | 2022-11-09 | |||
| 66FFDF | 2021-02-08 | |||
| 87-GJ-ZV | 2021-09-24 | |||
| 15FFSV | 2020-09-18 | |||
| 95DJVR | 2021-01-28 | |||
| 82-FL-NG | 2021-11-24 | |||
| 74-GZ-ZG | 2024-06-24 | |||
| 33-FF-SV | 2023-10-06 | |||
| 42-DV-RR | 2022-04-13 | |||
| 84DRTH | 2020-07-27 | |||
| ZL-GN-87 | 2024-11-19 | |||
| ZG-PR-44 | 2020-08-03 | |||
| 82-DG-TT | 2023-04-24 | |||
| 39DXFN | 2021-01-12 | |||
| 70-DX-FN | 2023-03-14 |