Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.795,-
Nee
1999
2025-08-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken ZF-GH-02 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 144 pk. De motor heeft een inhoud van 1747 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dankzij 1.325 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 285 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 18 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-04-16 |
| APK vervaldatum | 2026-06-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
9 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 157.344 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| 40-FV-HN | 2024-07-16 | |||
| 42-FR-RH | 2023-05-15 | |||
| 77-DP-XK | 2024-07-31 | |||
| 88-FD-FZ | 2023-11-11 | |||
| ZG-FF-85 | 2021-09-02 | |||
| TD-FZ-83 | 2022-04-11 | |||
| SX-JX-45 | 2022-04-28 | |||
| 68-DB-JR | 2025-09-19 | |||
| 59-FD-RF | 2024-04-14 | |||
| ZB-JD-43 | 2023-06-27 | |||
| 73-FH-KD | 2023-07-31 | |||
| 39-HD-NV | 2023-09-04 | |||
| 78-DB-GK | 2021-07-17 | |||
| 17-FR-ZS | 2024-10-28 | |||
| ZN-HS-24 | 2020-08-31 | |||
| TL-GL-08 | 2022-10-14 | |||
| SZ-ZH-69 | 2024-10-04 | |||
| 21-FV-NL | 2022-08-29 | |||
| 55GJZH | 2020-11-04 | |||
| 66-GR-JT | 2025-05-10 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| 39HDBV | 2021-09-01 | |||
| 36-HK-LR | 2021-08-18 | |||
| 86-FB-FR | 2025-05-01 | |||
| 54-FF-KG | 2020-07-15 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 11-FR-GJ | 2021-02-20 |