Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.514,-
Nee
2001
2025-05-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken 66-GR-JT is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 144 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1747 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.325 kg voor optimale prestaties. Sinds 379 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 360 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-26 |
| APK vervaldatum | 2027-05-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
1 jaar1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| 55GJZH | 2020-11-04 | |||
| 21-FV-NL | 2022-08-29 | |||
| 54-FF-KG | 2020-07-15 | |||
| 28-FR-ZS | 2020-09-29 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| 86-FB-FR | 2025-05-01 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 97DLHK | 2020-08-09 | |||
| ZN-HS-24 | 2020-08-31 | |||
| 53-FF-NN | 2021-09-13 | |||
| 36-HK-LR | 2021-08-18 | |||
| TL-RZ-64 | 2020-09-25 | |||
| 92FDFZ | 2021-02-19 | |||
| SZ-ZH-69 | 2024-10-04 | |||
| 33FLTB | 2020-10-30 | |||
| 31GKTD | 2020-08-03 | |||
| 26DZRF | 2020-09-21 | |||
| 48fzfv | 2020-06-22 | |||
| 79-HK-JT | 2020-07-27 | |||
| TL-GL-08 | 2022-10-14 | |||
| 31-HN-HK | 2024-01-31 | |||
| 45HLSN | 2021-08-26 | |||
| 28-DZ-RF | 2020-06-11 | |||
| 58FKLN | 2020-05-15 | |||
| 12-FX-GT | 2021-05-11 | |||
| 78-GB-TG | 2023-07-01 |