Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.564,-
Nee
2000
2026-03-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken 36-FL-TB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 144 pk. De motor heeft een inhoud van 1747 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.325 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 72 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 247 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-04-28 |
| APK vervaldatum | 2027-01-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| 88-FD-FZ | 2023-11-11 | |||
| 77-DP-XK | 2024-07-31 | |||
| 40-FV-HN | 2024-07-16 | |||
| 42-FR-RH | 2023-05-15 | |||
| 66-GR-JT | 2025-05-10 | |||
| ZG-FF-85 | 2021-09-02 | |||
| 39HDBV | 2021-09-01 | |||
| 36-HK-LR | 2021-08-18 | |||
| 55GJZH | 2020-11-04 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| ZN-HS-24 | 2020-08-31 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| TD-FZ-83 | 2022-04-11 | |||
| 86-FB-FR | 2025-05-01 | |||
| 54-FF-KG | 2020-07-15 | |||
| 68-DB-JR | 2025-09-19 | |||
| SX-JX-45 | 2022-04-28 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 21-FV-NL | 2022-08-29 | |||
| 59-FD-RF | 2024-04-14 | |||
| ZB-JD-43 | 2023-06-27 | |||
| 11-FR-GJ | 2021-02-20 | |||
| 58FKLN | 2020-05-15 | |||
| 28-FR-ZS | 2020-09-29 | |||
| TT-VZ-85 | 2024-03-25 | |||
| 53-FF-NN | 2021-09-13 | |||
| 33FLTB | 2020-10-30 | |||
| 78-DB-GK | 2021-07-17 |