Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken TD-FZ-83 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 144 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1747 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.325 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 09-10-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.4 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 1998-04-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-04-01 |
| APK vervaldatum | 2022-10-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 233.697 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| ZG-FF-85 | 2021-09-02 | |||
| SX-JX-45 | 2022-04-28 | |||
| 68-DB-JR | 2025-09-19 | |||
| 59-FD-RF | 2024-04-14 | |||
| ZB-JD-43 | 2023-06-27 | |||
| 73-FH-KD | 2023-07-31 | |||
| 39-HD-NV | 2023-09-04 | |||
| 78-DB-GK | 2021-07-17 | |||
| 42-FR-RH | 2023-05-15 | |||
| ZN-HS-24 | 2020-08-31 | |||
| 17-FR-ZS | 2024-10-28 | |||
| TL-GL-08 | 2022-10-14 | |||
| SZ-ZH-69 | 2024-10-04 | |||
| 40-FV-HN | 2024-07-16 | |||
| 21-FV-NL | 2022-08-29 | |||
| 55GJZH | 2020-11-04 | |||
| 66-GR-JT | 2025-05-10 | |||
| 28-FR-ZS | 2020-09-29 | |||
| 97DLHK | 2020-08-09 | |||
| 54-FF-KG | 2020-07-15 | |||
| 31-HN-HK | 2024-01-31 | |||
| 77-DP-XK | 2024-07-31 | |||
| 88-FD-FZ | 2023-11-11 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 86-FB-FR | 2025-05-01 |