Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken TL-GL-08 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 144 pk. De motor heeft een inhoud van 1747 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dankzij 1.325 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 624 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 1998-05-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1998-05-18 |
| APK vervaldatum | 2024-09-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 233.697 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| SZ-ZH-69 | 2024-10-04 | |||
| 17-FR-ZS | 2024-10-28 | |||
| 78-DB-GK | 2021-07-17 | |||
| 73-FH-KD | 2023-07-31 | |||
| 39-HD-NV | 2023-09-04 | |||
| 21-FV-NL | 2022-08-29 | |||
| 28-FR-ZS | 2020-09-29 | |||
| ZN-HS-24 | 2020-08-31 | |||
| 97DLHK | 2020-08-09 | |||
| 31-HN-HK | 2024-01-31 | |||
| 55GJZH | 2020-11-04 | |||
| 59-FD-RF | 2024-04-14 | |||
| 66-GR-JT | 2025-05-10 | |||
| 54-FF-KG | 2020-07-15 | |||
| ZB-JD-43 | 2023-06-27 | |||
| TL-RZ-64 | 2020-09-25 | |||
| 68-DB-JR | 2025-09-19 | |||
| 92FDFZ | 2021-02-19 | |||
| 31GKTD | 2020-08-03 | |||
| 45HLSN | 2021-08-26 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 26DZRF | 2020-09-21 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| 53-FF-NN | 2021-09-13 | |||
| 79-HK-JT | 2020-07-27 | |||
| 48fzfv | 2020-06-22 |