Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.855,-
Ja, 2016
2000
2026-04-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A6 met kenteken KF-938-X is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 230 pk. De motor heeft een inhoud van 2671 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 12.3 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.805 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 12-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 12.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1965 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2310 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-08-19 |
| APK vervaldatum | 2026-08-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A6 stationwagen
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De afdichting van de gasgeneratoren van de bestuurders airbag kan mogelijk onvoldoende zijn en mogelijk mindervermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag zou daardoor beperkt kunnen zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1999-04-12 - 2000-07-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 17 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 1 | € 19.631,- | |
| 2000 | 12 | 3 | € 18.674,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- |