Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 19.855,-
Ja, 2003
1999
2023-08-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A6 met kenteken 29-NB-DP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. In juli 2003 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 230 pk. Dit model beschikt over een 2671 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 12.3 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.805 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 702 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 18.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 12.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1965 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2310 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-03 |
| APK vervaldatum | 2024-06-21 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A6 stationwagen
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1145 |
| Periode | 1999-04-12 - 2000-07-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 17 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 1 | € 19.631,- | |
| 2000 | 12 | 3 | € 18.674,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- |