Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 18.987,-
Ja, 2003
2000
2024-03-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A6 met kenteken 94-NN-GB is afkomstig uit het bouwjaar 2000. In december 2003 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 230 pk. De motor heeft een inhoud van 2671 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 12.3 l/100 km. Een fors gewicht van 1.805 kg geeft extra rijcomfort. Deze auto werd op 09-12-2003 voor het eerst geregistreerd. Sinds 786 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 18-01-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 18.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 12.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1965 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2310 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-04-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-12-09 |
| APK vervaldatum | 2024-01-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A6 stationwagen
|
Recent te koop
4 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
AUDI A6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1097 |
| Periode | 1999-04-12 - 2000-07-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 17 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 1 | € 19.631,- | |
| 2000 | 12 | 3 | € 18.674,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- |