Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 20.178,-
Nee
1999
2013-01-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze AUDI A6 met kenteken 14-DN-KT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 230 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2671 cc motor met 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 12.3 liter per 100 km. Met 1.805 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2013 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-10-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2671 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 230 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 12.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1965 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2310 kg |
| Lengte | 4,95 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2013-01-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-01 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
AUDI A6 stationwagen
|
Recent te koop
5 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
AUDI A6
Huidige eigenaar
13 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgeneratoren van de bestuurdersairbag kunnen mogelijk minder vermogen leveren.
De beschermende werking van de airbag kan mogelijk beperkt zijn.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer, deze zal de bestuurders airbag controleren en indien noodzakelijk de gasgenerator vervangen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1227 |
| Periode | 1999-04-12 - 2000-07-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 17 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 24% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 5 | 1 | € 19.631,- | |
| 2000 | 12 | 3 | € 18.674,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- | |
| 2000 | 2 | 0 | € 20.977,- |