Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.454,-
Ja, 2020
2004
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken G-366-SG is afkomstig uit het bouwjaar 2004. In januari 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Modus bedraagt 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 13 dagen in bezit. De APK is geldig tot 02-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-01-17 |
| APK vervaldatum | 2027-03-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
13 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 23LFS9 | 2020-10-15 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 72-HRD-8 | 2025-07-01 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 | |||
| 97-XB-JR | 2025-05-20 | |||
| H-630-PP | 2025-04-18 | |||
| 75-TD-ZN | 2025-12-09 | |||
| 39-SZ-DX | 2025-10-09 | |||
| 77-TK-KD | 2021-01-07 | |||
| 57-XH-HL | 2024-12-27 | |||
| 15-TB-BJ | 2026-02-24 | |||
| 7-ZRZ-88 | 2021-10-05 | |||
| 38-TZ-PK | 2025-07-30 | |||
| GX-061-K | 2025-09-10 | |||
| 51-SV-BR | 2023-12-31 |