Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.877,-
Ja, 2007
2004
2025-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 97-XB-JR is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Dit voertuig is in juli 2007 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 22-03-2007. De huidige eigenaar heeft deze auto al 376 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 342 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-20 |
| APK vervaldatum | 2027-05-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
21 dagenHuidige eigenaar
1 jaar4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 77-TK-KD | 2021-01-07 | |||
| 51-SV-BR | 2023-12-31 | |||
| 23LFS9 | 2020-10-15 | |||
| 75-TD-ZN | 2025-12-09 | |||
| 39-SZ-DX | 2025-10-09 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| 44-SZ-GG | 2024-11-14 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| 19TBKP | 2021-09-29 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| H-630-PP | 2025-04-18 | |||
| 65-SV-XG | 2025-11-03 | |||
| 72-HRD-8 | 2025-07-01 | |||
| 48-TH-HR | 2026-01-16 | |||
| 67-SV-XG | 2026-01-11 | |||
| 38-TS-NG | 2025-03-16 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 |