Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.393,-
Nee
2002
2022-02-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Passat met kenteken 97-HX-FZ is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.385 kg. Deze auto werd op 28-12-2001 voor het eerst geregistreerd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De APK is geldig tot 22-01-2025. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1573 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2022-02-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-02-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-02-15 |
| APK vervaldatum | 2025-01-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Passat sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Passat
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 287.919 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2000-10-25 - 2002-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 517 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2000 | 29 | 0 | € 6.072,- | |
| 2001 | 46 | 1 | € 6.805,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2001 | 274 | 1 | € 6.169,- | |
| 2002 | 19 | 0 | € 6.797,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- | |
| 2002 | 214 | 0 | € 6.147,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-GJ-NV | 2026-04-28 | |||
| 77-JK-BZ | 2026-03-29 | |||
| 98-HP-KZ | 2026-03-26 | |||
| 23-JD-LJ | 2026-04-29 | |||
| 24-GL-JX | 2026-03-01 | |||
| 06-HZ-RZ | 2026-03-04 | |||
| 26-HV-TK | 2022-06-09 | |||
| 97HXBR | 2021-01-21 | |||
| 66HPNV | 2020-06-13 | |||
| 48HHLZ | 2020-10-06 | |||
| 12-GS-JV | 2025-10-11 | |||
| 30-GN-FX | 2020-09-01 | |||
| 81-JF-KP | 2022-05-03 | |||
| 79hvlf | 2020-08-22 | |||
| 49-GV-PZ | 2023-04-15 | |||
| 92-GK-JF | 2024-07-08 | |||
| 83-JL-ZH | 2020-06-15 | |||
| 77-JP-ZJ | 2020-12-26 | |||
| 39-HK-BP | 2020-10-18 | |||
| 75-GL-ZN | 2022-02-18 | |||
| 66-HS-GV | 2024-12-15 | |||
| 36-GP-ZN | 2021-06-02 | |||
| 17-HF-GT | 2020-12-04 | |||
| 64-GV-GJ | 2021-05-24 | |||
| 74JHGZ | 2020-08-03 | |||
| 41-HR-TB | 2022-05-30 | |||
| 78-HT-VS | 2022-06-10 | |||
| 74-HL-JP | 2023-02-23 | |||
| 32-HZ-TT | 2025-03-25 | |||
| 21-HR-RP | 2021-11-27 |