Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.290,-
Ja, 2005
2000
2021-07-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 85-RF-HH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10 l/100 km. Dankzij 1.535 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 23-02-2005. Dit voertuig is al 1762 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 01-06-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2021-07-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-12-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-03-08 |
| APK vervaldatum | 2026-06-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 330.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1549 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| 45-DX-TS | 2025-03-29 | |||
| 77-GV-DS | 2023-05-31 | |||
| 03-DZ-HV | 2025-08-25 | |||
| 57-RZZ-9 | 2024-05-20 | |||
| 19-HXG-6 | 2025-05-04 | |||
| 59-JD-BG | 2023-05-05 | |||
| 96-FH-XV | 2020-05-13 | |||
| 50-GF-JZ | 2023-05-07 | |||
| 64-JP-DV | 2023-06-10 | |||
| 59-FV-RL | 2022-09-11 | |||
| 42-FT-PV | 2024-09-28 | |||
| 89-GK-PG | 2021-01-21 | |||
| 85-NB-VK | 2020-09-04 | |||
| 95-RS-RN | 2025-11-29 | |||
| 83-XG-XJ | 2022-06-07 | |||
| 53-ZB-ZK | 2023-10-20 | |||
| 42-RG-TV | 2021-04-30 | |||
| 30-GK-TX | 2024-09-01 | |||
| 11-XR-KP | 2025-10-15 | |||
| RF-522-D | 2026-01-02 | |||
| 5-ZPS-93 | 2020-07-13 | |||
| 41-GK-DP | 2025-07-26 |