Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.479,-
Ja, 2011
2000
2024-05-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 Cabrio met kenteken 57-RZZ-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Dit voertuig is in september 2011 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 205 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.535 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 207 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-09-02 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 Cabrio cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.769 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3 Cabrio
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 330.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1549 |
| Periode | 2000-01-04 - 2003-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 337 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 92 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| 03-DZ-HV | 2025-08-25 | |||
| 64-JP-DV | 2023-06-10 | |||
| 42-FT-PV | 2024-09-28 | |||
| 96-FH-XV | 2020-05-13 | |||
| 19-HXG-6 | 2025-05-04 | |||
| 59-JD-BG | 2023-05-05 | |||
| 85-RF-HH | 2021-07-26 | |||
| 77-GV-DS | 2023-05-31 | |||
| 89-GK-PG | 2021-01-21 | |||
| 45-DX-TS | 2025-03-29 | |||
| 53-ZB-ZK | 2023-10-20 | |||
| RF-522-D | 2026-01-02 | |||
| 30-GK-TX | 2024-09-01 | |||
| 50-GF-JZ | 2023-05-07 | |||
| 59-FV-RL | 2022-09-11 | |||
| 11-XR-KP | 2025-10-15 | |||
| 85-NB-VK | 2020-09-04 | |||
| 95-RS-RN | 2025-11-29 | |||
| 53-FH-RJ | 2022-04-02 | |||
| 07-ZL-SZ | 2025-09-14 | |||
| 83-XG-XJ | 2022-06-07 | |||
| 42-RG-TV | 2021-04-30 |