Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Rover 75 met kenteken 84-RXP-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto is 6 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 131 pk. Dit model beschikt over een 1951 cc motor met 4 cilinders. Dankzij 1.585 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 668 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1951 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1730 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Eerste registratie | 2005-06-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2011-08-10 |
| APK vervaldatum | 2024-07-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Rover 75 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 549 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Rover 75
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1622 |
| Periode | 1999-07-30 - 2006-04-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 102 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.160,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 11.568,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2003 | 6 | 0 | € 11.058,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 15 | 1 | € 11.189,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 12.674,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 13.733,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-NZ-JX | 2026-04-14 | |||
| 03-LL-NZ | 2026-03-12 | |||
| 89-JF-XF | 2022-10-29 | |||
| 96-HG-NT | 2023-01-13 | |||
| 86RSJR | 2020-09-28 | |||
| 72-NP-GX | 2022-03-01 | |||
| 42NPRG | 2020-06-18 | |||
| 48-TB-XX | 2023-05-29 | |||
| 32-RH-KK | 2022-06-04 | |||
| 58-FZ-NX | 2023-04-12 | |||
| 68PNZG | 2020-08-19 | |||
| 10-FJ-JH | 2025-11-03 | |||
| 17FSLR | 2020-10-23 | |||
| 77-HV-ZS | 2021-12-06 | |||
| 73-HV-SG | 2021-07-20 | |||
| 99HGNT | 2022-03-18 | |||
| 46HDSZ | 2020-06-30 | |||
| 83-NZ-LD | 2020-09-08 | |||
| 14-RN-KT | 2022-02-05 | |||
| 63RBTV | 2020-09-11 | |||
| 18JGNJ | 2020-07-08 | |||
| 53-RG-DL | 2021-12-17 | |||
| 28-DH-BT | 2021-03-21 | |||
| 41-DN-HL | 2024-12-20 | |||
| 79-PH-XK | 2022-01-19 | |||
| 32-RD-JG | 2024-07-06 | |||
| PV244K | 2020-06-04 | |||
| 67-PX-VV | 2022-04-28 | |||
| 46FKHV | 2020-05-27 | |||
| 14FTHF | 2020-09-23 |