Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.950,-
Nee
2002
2024-10-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Rover 75 met kenteken 39-JG-DH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1951 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.8 liter per 100 km. Met 1.585 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 597 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 65 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1951 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1730 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-15 |
| APK vervaldatum | 2026-07-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Rover 75 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 549 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Rover 75
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1622 |
| Periode | 1999-07-30 - 2006-04-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 102 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.160,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 11.568,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2003 | 6 | 0 | € 11.058,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 15 | 1 | € 11.189,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 12.674,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 13.733,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-NZ-JX | 2026-04-14 | |||
| 03-LL-NZ | 2026-03-12 | |||
| 28RTPD | 2020-05-20 | |||
| 67-PX-VV | 2022-04-28 | |||
| 73-HV-SG | 2021-07-20 | |||
| 14-RN-KT | 2022-02-05 | |||
| 17FSLR | 2020-10-23 | |||
| 10-FJ-JH | 2025-11-03 | |||
| 68PNZG | 2020-08-19 | |||
| 32-RH-KK | 2022-06-04 | |||
| 02DXGX | 2020-08-17 | |||
| PV244K | 2020-06-04 | |||
| 41-DN-HL | 2024-12-20 | |||
| 46HDSZ | 2020-06-30 | |||
| 48-TB-XX | 2023-05-29 | |||
| 53-RG-DL | 2021-12-17 | |||
| 72-NP-GX | 2022-03-01 | |||
| 63RBTV | 2020-09-11 | |||
| 77-HV-ZS | 2021-12-06 | |||
| 14FTHF | 2020-09-23 | |||
| 28GBBB | 2021-01-06 | |||
| 82-LG-PD | 2021-12-21 | |||
| 86RSJR | 2020-09-28 | |||
| 28-DH-BT | 2021-03-21 | |||
| 89-JF-XF | 2022-10-29 | |||
| 18JGNJ | 2020-07-08 | |||
| 96-HG-NT | 2023-01-13 | |||
| 58-FZ-NX | 2023-04-12 | |||
| 83-NZ-LD | 2020-09-08 | |||
| 99HGNT | 2022-03-18 |