Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.379,-
Nee
1999
2025-01-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Rover 75 met kenteken 41-DN-HL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 116 pk. Dit model beschikt over een 1950 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.6 l/100 km. Met 1.535 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 28-10-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1950 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1675 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-10-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-10-08 |
| APK vervaldatum | 2025-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Rover 75 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 549 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Rover 75
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1622 |
| Periode | 1999-07-30 - 2006-04-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 102 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.160,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 11.568,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2003 | 6 | 0 | € 11.058,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 15 | 1 | € 11.189,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 12.674,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 13.733,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-NZ-JX | 2026-04-14 | |||
| 03-LL-NZ | 2026-03-12 | |||
| 46HDSZ | 2020-06-30 | |||
| PV244K | 2020-06-04 | |||
| 77-HV-ZS | 2021-12-06 | |||
| 14FTHF | 2020-09-23 | |||
| 10-FJ-JH | 2025-11-03 | |||
| 17FSLR | 2020-10-23 | |||
| 68PNZG | 2020-08-19 | |||
| 02DXGX | 2020-08-17 | |||
| 73-HV-SG | 2021-07-20 | |||
| 28-DH-BT | 2021-03-21 | |||
| 14-RN-KT | 2022-02-05 | |||
| 32-RH-KK | 2022-06-04 | |||
| 67-PX-VV | 2022-04-28 | |||
| 72-NP-GX | 2022-03-01 | |||
| 18JGNJ | 2020-07-08 | |||
| 28GBBB | 2021-01-06 | |||
| 58-FZ-NX | 2023-04-12 | |||
| 86RSJR | 2020-09-28 | |||
| 99HGNT | 2022-03-18 | |||
| 83-NZ-LD | 2020-09-08 | |||
| 89-JF-XF | 2022-10-29 | |||
| 96-HG-NT | 2023-01-13 | |||
| 39-JG-DH | 2024-10-04 | |||
| 46FKHV | 2020-05-27 | |||
| 28RTPD | 2020-05-20 | |||
| 82-LK-VV | 2024-05-22 | |||
| 42NPRG | 2020-06-18 | |||
| 48-TB-XX | 2023-05-29 |