Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Rover 75 met kenteken 83-NZ-LD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1951 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.8 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.585 kg voor optimale prestaties.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1951 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1730 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,75 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Eerste registratie | 2004-04-03 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Rover 75 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 549 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 549 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Rover 75
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 549,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 307.866 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1622 |
| Periode | 1999-07-30 - 2006-04-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 102 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 1999 | 9 | 0 | € 9.559,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2000 | 26 | 4 | € 9.562,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2001 | 6 | 1 | € 12.160,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.703,- | |
| 2002 | 8 | 0 | € 11.568,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2002 | 5 | 1 | € 10.231,- | |
| 2003 | 6 | 0 | € 11.058,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 9.340,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 9.714,- | |
| 2004 | 15 | 1 | € 11.189,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2005 | 6 | 0 | € 12.674,- | |
| 2005 | 18 | 4 | € 9.368,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2006 | 7 | 3 | € 8.150,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 13.733,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-NZ-JX | 2026-04-14 | |||
| 03-LL-NZ | 2026-03-12 | |||
| 18JGNJ | 2020-07-08 | |||
| 99HGNT | 2022-03-18 | |||
| 58-FZ-NX | 2023-04-12 | |||
| 28-DH-BT | 2021-03-21 | |||
| 46FKHV | 2020-05-27 | |||
| 86RSJR | 2020-09-28 | |||
| 77-HV-ZS | 2021-12-06 | |||
| 96-HG-NT | 2023-01-13 | |||
| 82-LK-VV | 2024-05-22 | |||
| 42NPRG | 2020-06-18 | |||
| 89-JF-XF | 2022-10-29 | |||
| 14FTHF | 2020-09-23 | |||
| 46HDSZ | 2020-06-30 | |||
| 33JRVK | 2020-05-18 | |||
| PV244K | 2020-06-04 | |||
| 41-DN-HL | 2024-12-20 | |||
| 68PNZG | 2020-08-19 | |||
| 32-RH-KK | 2022-06-04 | |||
| 72-NP-GX | 2022-03-01 | |||
| 28GBBB | 2021-01-06 | |||
| 32-RD-JG | 2024-07-06 | |||
| 14-RN-KT | 2022-02-05 | |||
| 02DXGX | 2020-08-17 | |||
| 79-PH-XK | 2022-01-19 | |||
| 10-FJ-JH | 2025-11-03 | |||
| 73-HV-SG | 2021-07-20 | |||
| 17FSLR | 2020-10-23 | |||
| 67-PX-VV | 2022-04-28 |