Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.902,-
Ja, 2012
2005
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 76-LVX-6 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.245 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 23 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 27 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-06-25 |
| APK vervaldatum | 2026-06-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 45-NLS-4 | 2023-01-17 | |||
| 84-KJL-1 | 2025-07-08 | |||
| 66-TV-PD | 2025-10-24 | |||
| 80-XR-JT | 2022-08-15 | |||
| RT-941-J | 2024-03-04 | |||
| 88-TN-RF | 2022-07-14 | |||
| 77-LLD-2 | 2023-07-05 | |||
| 42-TS-NG | 2024-02-28 | |||
| 99-XT-FS | 2022-06-07 | |||
| 22-TK-KK | 2025-09-29 | |||
| 86-TJ-VR | 2021-11-04 | |||
| 21-TB-KP | 2022-03-24 | |||
| 08-SJ-TS | 2021-08-05 | |||
| 08-SG-BN | 2025-11-09 | |||
| 90-SV-XG | 2021-06-19 | |||
| 87-TS-LX | 2026-01-18 | |||
| 91-SV-XG | 2024-11-04 | |||
| 47-TS-NG | 2022-09-07 | |||
| 94-RHJ-1 | 2023-10-07 | |||
| 25-SX-RS | 2025-01-10 | |||
| 72-SZ-XT | 2023-11-24 | |||
| 87-TN-RF | 2020-07-30 |