Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.317,-
Ja, 2009
2005
2024-05-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 68-SV-XG is afkomstig uit het bouwjaar 2005. In juni 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met 1.245 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 320 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-06-23 |
| APK vervaldatum | 2027-04-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1002 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 96-RV-PN | 2025-04-02 | |||
| 09-ZF-GG | 2021-08-14 | |||
| 48-TN-TJ | 2023-08-04 | |||
| 65XDBD | 2021-03-28 | |||
| GH-028-B | 2020-09-08 | |||
| 95-TK-LT | 2022-09-02 | |||
| 63-JDT-9 | 2025-02-11 | |||
| 39-TS-NG | 2024-01-16 | |||
| 83-SJ-RS | 2022-08-15 | |||
| 87-TN-RF | 2020-07-30 | |||
| 16-TH-ZL | 2025-07-15 | |||
| HR-311-X | 2025-08-01 | |||
| 24-ZP-DN | 2022-05-20 | |||
| 63-SV-LS | 2020-05-15 | |||
| 82-SZ-XS | 2023-06-22 | |||
| 80-TK-KD | 2021-09-25 | |||
| SX-528-P | 2023-06-30 | |||
| 25-SX-RS | 2025-01-10 | |||
| 90-SV-XG | 2021-06-19 | |||
| 23-KVJ-1 | 2021-04-07 | |||
| H-082-FS | 2020-05-07 |