Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.937,-
Ja, 2008
2005
2024-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 65-ZF-SL is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.245 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 713 dagen in bezit. De APK is geldig tot 05-06-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-01-09 |
| APK vervaldatum | 2025-06-05 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 16-SR-ZX | 2026-01-14 | |||
| 71-TB-TB | 2022-06-08 | |||
| 51-TH-JR | 2020-08-02 | |||
| 69-TJ-VR | 2024-12-21 | |||
| 60-GFJ-2 | 2025-04-16 | |||
| 27-SN-ZK | 2021-06-12 | |||
| SK-377-N | 2025-07-23 | |||
| 46-JGP-1 | 2025-03-18 | |||
| 01-SZ-LV | 2021-08-04 | |||
| 74-SV-XG | 2025-11-12 | |||
| 38-TZ-PK | 2025-07-30 | |||
| 7-ZRZ-88 | 2021-10-05 | |||
| 19-SR-ZX | 2025-08-02 | |||
| 44-KKG-5 | 2026-02-23 | |||
| SJ-504-J | 2021-09-16 | |||
| 82-TR-NH | 2023-08-21 | |||
| 51SZGG | 2021-09-21 | |||
| PG-104-P | 2025-03-22 | |||
| 02-SZ-LV | 2025-02-04 | |||
| 18-NTS-1 | 2025-02-01 | |||
| 50-SV-BR | 2025-06-03 |