Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.575,-
Ja, 2011
2005
2025-10-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 52-PHG-1 is op kenteken gezet in 2005. Dit voertuig is in januari 2011 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.245 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 234 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-11-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-01-21 |
| APK vervaldatum | 2025-11-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
19 dagenHuidige eigenaar
7 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 21-SR-ZX | 2026-02-27 | |||
| 67-SV-XG | 2026-01-11 | |||
| 38-TS-NG | 2025-03-16 | |||
| 11-SR-ZX | 2026-01-24 | |||
| JV-068-K | 2023-09-28 | |||
| 15-TB-BJ | 2026-02-24 | |||
| 44-SZ-GG | 2024-11-14 | |||
| 57-XH-HL | 2024-12-27 | |||
| GX-061-K | 2025-09-10 | |||
| 68-TJ-VR | 2026-01-22 | |||
| 75-TD-ZN | 2025-12-09 | |||
| 53-SV-XR | 2024-12-21 | |||
| 03-TG-JP | 2023-11-16 | |||
| 74-SZ-XT | 2025-11-04 | |||
| 59-SZ-XT | 2021-02-20 | |||
| 49-SZ-XT | 2024-12-05 | |||
| 79-LGJ-9 | 2023-05-10 | |||
| 16ZJTS | 2021-10-04 | |||
| 12SRZX | 2020-11-04 | |||
| TX-696-T | 2023-10-30 | |||
| 23LFS9 | 2020-10-15 |