Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.809,-
Ja, 2010
2005
2026-01-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 46-LGT-7 is op kenteken gezet in 2005. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 88 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.245 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 131 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-02-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-04-15 |
| APK vervaldatum | 2027-01-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
4 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 71-TF-FR | 2024-10-08 | |||
| 13-GHJ-4 | 2020-11-25 | |||
| 19-SR-ZX | 2025-08-02 | |||
| SJ-504-J | 2021-09-16 | |||
| 65-SV-XG | 2025-11-03 | |||
| 48-TH-HR | 2026-01-16 | |||
| H-630-PP | 2025-04-18 | |||
| 01-SZ-LV | 2021-08-04 | |||
| 38-TB-HR | 2020-09-26 | |||
| 72-HRD-8 | 2025-07-01 | |||
| 46-JGP-1 | 2025-03-18 | |||
| 27-SN-ZK | 2021-06-12 | |||
| 18-NTS-1 | 2025-02-01 | |||
| 60-GFJ-2 | 2025-04-16 | |||
| 91-TG-LL | 2023-01-14 | |||
| 44-KKG-5 | 2026-02-23 | |||
| 69-TJ-VR | 2024-12-21 | |||
| 39-SZ-DX | 2025-10-09 | |||
| 7-ZRZ-88 | 2021-10-05 | |||
| 38-TZ-PK | 2025-07-30 | |||
| SK-377-N | 2025-07-23 |