Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.281,-
Nee
2002
2026-02-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 44-LB-FK is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.365 kg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 271 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-25 |
| APK vervaldatum | 2027-02-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1128 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 78-LB-BB | 2022-03-03 | |||
| 57-JR-SK | 2021-05-03 | |||
| 04-JL-LP | 2021-01-26 | |||
| 92-NG-XJ | 2022-09-26 | |||
| 98-LV-TK | 2021-05-05 | |||
| 64-LS-HB | 2025-05-23 | |||
| 69-LL-LG | 2023-08-18 | |||
| 12-JF-DT | 2025-02-21 | |||
| 31-NB-PF | 2025-02-24 | |||
| 71-NF-HB | 2022-06-29 | |||
| 20-JB-JR | 2020-11-25 | |||
| 38-LK-HZ | 2024-06-15 | |||
| 78-JX-NR | 2024-01-30 | |||
| 22-HZ-JR | 2020-05-28 | |||
| 16LZBR | 2020-10-24 | |||
| 58-JH-TZ | 2021-09-13 | |||
| 29-JB-NR | 2022-06-21 | |||
| 74-JX-HH | 2024-07-23 | |||
| 99-LH-NP | 2022-05-10 | |||
| 08-LZ-SK | 2025-05-26 | |||
| 45-LB-FK | 2021-09-14 | |||
| 31-LB-GP | 2024-09-06 | |||
| 61JXVD | 2021-08-17 | |||
| 58-JX-GG | 2022-10-26 |