Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.713,-
Nee
2000
2025-07-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 41-GK-DP is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 205 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.510 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 57 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1555 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-12-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-12-14 |
| APK vervaldatum | 2026-07-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
10 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| 86-PK-LJ | 2024-03-20 | |||
| 90-RJ-FN | 2022-11-13 | |||
| 50JJPD | 2021-09-25 | |||
| JK-641-J | 2025-06-24 | |||
| 5-ZPS-93 | 2020-07-13 | |||
| 08-XR-TV | 2024-02-01 | |||
| 59-TH-JR | 2021-07-21 | |||
| 04-GR-KN | 2025-08-28 | |||
| 42-RG-TV | 2021-04-30 | |||
| 88-JK-ST | 2020-10-13 | |||
| 31-RRG-8 | 2023-03-06 | |||
| 95-RS-RN | 2025-11-29 | |||
| 85-NB-VK | 2020-09-04 | |||
| 43-RL-XH | 2026-03-03 | |||
| 59-FV-RL | 2022-09-11 | |||
| 50-GF-JZ | 2023-05-07 | |||
| 83-XG-XJ | 2022-06-07 | |||
| 77-GV-DS | 2023-05-31 | |||
| 11-XR-KP | 2025-10-15 | |||
| 75-JJ-GS | 2021-11-13 | |||
| 55-ST-TK | 2021-05-01 | |||
| 45-DX-TS | 2025-03-29 |