Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.735,-
Ja, 2008
2005
2026-02-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 24-ZP-DN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. In april 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met 1.245 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 93 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-04-15 |
| APK vervaldatum | 2026-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
12 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 16-TH-ZL | 2025-07-15 | |||
| 80-TK-KD | 2021-09-25 | |||
| 63-JDT-9 | 2025-02-11 | |||
| 63-SV-LS | 2020-05-15 | |||
| H-082-FS | 2020-05-07 | |||
| 39-TS-NG | 2024-01-16 | |||
| 57-SZ-LX | 2023-01-14 | |||
| 95-TK-LT | 2022-09-02 | |||
| 23-KVJ-1 | 2021-04-07 | |||
| 09-ZF-GG | 2021-08-14 | |||
| 03-SZ-LV | 2025-09-09 | |||
| GH-028-B | 2020-09-08 | |||
| 87-TN-RF | 2020-07-30 | |||
| 21-TH-JF | 2021-02-28 | |||
| 78-TB-TB | 2022-03-26 | |||
| 65XDBD | 2021-03-28 | |||
| 68-SV-XG | 2024-05-30 | |||
| 90-SV-XG | 2021-06-19 | |||
| 86-TJ-VR | 2021-11-04 | |||
| 96-RV-PN | 2025-04-02 | |||
| 25-SX-RS | 2025-01-10 |