Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-5 met kenteken 24-KXF-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. In februari 2010 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 185 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2290 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.595 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-06-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2070 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 2004-06-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2010-02-22 |
| APK vervaldatum | 2024-06-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 3.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 3.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 220.018 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1422 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 46PBDL | 2020-04-25 | |||
| 11-JG-VF | 2024-07-01 | |||
| 84-NP-HV | 2023-05-20 | |||
| 75-PR-NF | 2026-02-23 | |||
| 28-LV-VR | 2021-03-04 | |||
| 54LGTT | 2020-10-15 | |||
| 30-JX-TR | 2021-01-08 | |||
| 61PPSZ | 2022-07-20 | |||
| 91-GK-PG | 2020-07-02 | |||
| 50-NX-LZ | 2021-05-11 | |||
| 86-LZ-GV | 2023-02-25 | |||
| XP-SV-63 | 2024-08-20 | |||
| 03-HH-HV | 2020-11-27 | |||
| 19-DR-TZ | 2021-02-23 |