Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 19-DR-TZ is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 2290 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.590 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-08-2023. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Eerste registratie | 1999-11-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-11-04 |
| APK vervaldatum | 2023-08-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1422 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| TN-RR-94 | 2021-03-27 | |||
| XP-SV-63 | 2024-08-20 | |||
| XJ-BB-79 | 2023-12-23 | |||
| 44DGKK | 2020-11-22 | |||
| 91-GK-PG | 2020-07-02 | |||
| G-197-RD | 2025-04-28 | |||
| 30-JX-TR | 2021-01-08 | |||
| 11-JG-VF | 2024-07-01 | |||
| TFVP40 | 2020-10-10 | |||
| TP-TN-84 | 2023-03-10 | |||
| TNDB51 | 2022-03-22 | |||
| 84-NP-HV | 2023-05-20 | |||
| 75-PR-NF | 2026-02-23 | |||
| 61PPSZ | 2022-07-20 |