Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.898,-
Ja, 2026
1999
2022-04-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken ZFHG10 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2290 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.590 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1489 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-09-2021.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2022-04-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-04-21 |
| APK vervaldatum | 2021-09-11 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1408 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| G-197-RD | 2025-04-28 | |||
| TLJR38 | 2021-02-18 | |||
| 67-JF-XJ | 2021-03-10 | |||
| 02LHFX | 2020-09-12 | |||
| 59HVZZ | 2020-07-18 | |||
| 44DSBG | 2021-06-05 | |||
| 19-DR-TZ | 2021-02-23 | |||
| ZNBB56 | 2021-07-13 | |||
| TP-TN-84 | 2023-03-10 | |||
| 72-HP-KZ | 2021-02-27 | |||
| 61PPSZ | 2022-07-20 | |||
| 74-JL-LD | 2020-05-23 | |||
| 44DGKK | 2020-11-22 | |||
| 72HXJX | 2021-11-10 |