Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.137,-
Ja, 2019
2000
2023-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken G-197-RD is op kenteken gezet in 2000. Dit voertuig is in november 2019 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 170 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2290 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze 9-5 haalt een maximale snelheid van 225 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.615 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 08-11-2019. Dit voertuig is al 1235 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 389 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-11-21 |
| APK vervaldatum | 2025-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 19 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
3 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1422 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| ZFHG10 | 2020-10-17 | |||
| 67-JF-XJ | 2021-03-10 | |||
| 02LHFX | 2020-09-12 | |||
| TLJR38 | 2021-02-18 | |||
| 19-DR-TZ | 2021-02-23 | |||
| 61PPSZ | 2022-07-20 | |||
| 59HVZZ | 2020-07-18 | |||
| 75-PR-NF | 2026-02-23 | |||
| 84-NP-HV | 2023-05-20 | |||
| 44DGKK | 2020-11-22 | |||
| TP-TN-84 | 2023-03-10 | |||
| 91-GK-PG | 2020-07-02 | |||
| 30-JX-TR | 2021-01-08 | |||
| TN-RR-94 | 2021-03-27 |